Рашевська Ангеліна
Спеціаліст з оренди квартир
Київ
Рашевська Ангеліна
Спеціаліст з оренди квартир
Київ
7
Років досвіду
2
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
3
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
1328
Останній візит на сайт
3 дні тому
Міста
Продає
-
1164 500 $1 843 $/м²Оболонський просп., 27-А1 кімната35 / 26 / 9 м²поверх 8 з 91978 рік побудови3 дні томуПродається 1-кімнатна квартира 📍 проспект Оболонський, 27А 🚇 метро Мінська — кілька хвилин пішки 🛍 Поруч Dream Town 🏢 8/9 поверх ✔️ Загальна площа — 35 м² ✔️ Кухня — 8,4 м² ✔️ Зроблений ремонт ✔️ Світла та тепла ✔️ Зручне планування ✔️ Продається з меблями ✔️ Вся побутова техніка входить у вартість ➡️ Заїжджай і живи або здавай в оренду одразу 💰 Ціна: 64 500 $ 📲 Телефонуйте або пишіть вже зараз, щоб домовитися про перегляд -
615 000 $395 $/м²Автозаводська вул., 61 кімната38 / 30 / 8 м²поверх 4 з 93 дні томуПродається 1-кімнатна квартира в районі Піски вул. Автозаводська | 4/9 поверх ▪ Зроблено ремонт ▪ Квартира продається з усіма меблями та побутовою технікою ▪ Світла кімната, зручне планування ▪ Чудовий варіант як для життя, так і для здачі в оренду Квартира повністю готова до заселення — «заходь і живи» Ціна: 15 000 $ Телефонуйте вже сьогодні, щоб домовитись про перегляд -
1025 000 $357 $/м²Чумаченка вул., 73 кімнати70 / 62 / 8 м²поверх 2 з 93 дні томуПродається 3-кімнатна квартира у самому серці мікрорайону Космос — вул. Чумаченка • 2 поверх із 9 — зручний і комфортний • З якісним ремонтом • Повністю мебльована + побутова техніка входить у вартість • Розвинена інфраструктура: поруч школи, садочки, транспорт, магазини Ідеальний варіант для тих, хто хоче просто заїхати та жити без зайвих витрат і ремонтів Ціна 25 000 $. ТОРГ ДОРЕЧНИЙ! Пиши/дзвони, щоб домовитись про перегляд
-
здано
613 999 грн/місПетра Калнишевського вул. (Михайла Майорова), 72 кімнати41 / 33 / 8 м²поверх 2 з 212 р. 2 міс. томуЗдам 2 кімн. квартиру Оболонь, ЖК Яскравий, вул. Калнишевського 7. 2/21 поверх. Ремонт, меблі, побутова техніка. Гардероб. 13 999 грн Також є й інші варіанти -
здано
68 999 грн/місГероїв Дніпра вул., 471 кімната35 / 27 / 8 м²поверх 9 з 92 р. 2 міс. томуЗдам 1 кімн. квартиру метро Героїв Дніпра, вул. Героїв Дніпра 47. 9/9 поверх. Ремонт, меблі, побутова техніка. 8999 грн. Також є й інші варіанти -